lessenrooster
LESROOSTER KLIK OP LES NAAR KEUZE VOOR INFO EN INSCHRIJVING September 2018
jaarreeks kleuters jaarreeks kinderen/jongeren jaarreeks jongeren
Balzaal Studio 1 Studio 2 Studio 3 Studio 4 Studio 5
MAANDAG
Klassiek Ballet training Nicole


9u45-11u00: halfgev & gev
Hedendaagse training Nicole


11u00-12u15: halfgev & gev
Reggaeton Abdel

18u00-19u00: open level
Flamenco Irene

18u00-19u10: Bata halfgev

19u15-20u25: Repertoire halfgev
Klassiek Ballet Nicole


18u15-19u15: 12-18j
vanaf basiserv
Bollywood Aaricia


18u45-19u55: beg of met basiserv

19u55-21u15: halfgev & gev
Hip Hop lyrical style Jipé


18u45-20u00: beg of met basiserv

20u00-21u15: halfgev & gev
Discoswing Nele en Jan


19u45-21u00: beg

21u00-22u15: beg
Dance Hall Abdel


19u00-20u00: open level

20u00-21u00: gev
Danza Estilizada & castanuelas Irene


20u30-21u50: beginners/halfgev
Hedendaagse dans Nicole


19u15-20u45: halfgev & gev

20u45-22u15: beg
Hip Hop choreo groep Jipé


21u15-22u15: gev
Salsaton Abdel

21u00-22u00: met basiserv
DINSDAG
Stretching Nicole

9u30-10u30: open level
Hedendaagse dans Nicole

10u30-12u: beg
Hedendaagse dans Nicole

16u30-17u30: 4e-14j
Lindy Hop Olga en Philippe

18u45-20u: beg

20u-21u15: met basiserv/halfgev

21u15-22u30: met basiserv
Hip Hop Samuel

17u45-18u55: beg

19u00-20u10: met basiserv

20u15-21u25: halfgev & gev
Jazzdance Gwen

18u00-19u20: gev

19u25-20u45: gev

Jazzdance choreo groep Gwen

20u50-22u20: gev, enkel selectie
Oriëntaalse Liesbeth & Nora

19u00-20u00: beg

20u00-21u00: met basiserv

21u00-22u00: met basiserv/halfgev
Hedendaagse dans Hiroshi

19u15-20u45: beg

20u45-22u15: halfgev
Afrikaanse dansexpressie Reintje

19u00-20u30: beg of met basiserv

20u40-22u10: halfgev & gev
WOENSDAG
Groovy Dance Mix An

13u15-14u15: 6e lj-14j
Klassiek Ballet Nicole

13u15-14u15: 1e-2e lj
Kleuterdans Anneleen

13u30-14u30: 2e kl

14u30-15u30: 3e kl

15u30-16u15: 1e kl
Groovy Dance Mix Nele

14u15-15u15: 1e lj-2lj
Indische dans Maya

13u45-14u45: 1e-6e lj
beg of met basis

14u15-15u15: 1e-6e lj halfgev
Hedendaagse dans Nicole

14u15-15u15: 2e-5e lj
Breakdance Saho

14u45-15u45: 1e-3e lj beg

15u45-16u45: 2e-5e lj met basis
Klassiek Ballet Nicole

15u15-16u15: 3e-5e lj

16u15-17u15: 6e-lj -16j
Sherborne Anneleen

16u30-17u15: 2j / 3j en begeleider
Hip hop Saho

16u45-17u45: 3e-6e lj
Ragga Marijn

17u50-18u50: 12-16j
Lindy Hop Lies & Simon

18u45-20u00: beg

20u00-21u15: met basis

21u15-22u30: halfgev
Flamenco Saïdjah

18u00-19u15: halfgev

19u15-20u30: met basiserv

20u30-21u45: beg
Klassiek Ballet Nicole

18u10-19u25: half-gev/gev
Oriëntaalse Master Maya

19u00-20u30: master
Latino Lady dans Lisette

18u15-19u15: beg of met basis
House dance Saho

18u15-19u25: open level
Oriëntaalse dans Sofie

19u30-20u45: halfgev

20u50-22u05: gev
Indische dans Maya

20u30-22u00: met basiserv
Cubaanse Salsa

19u20-21u50: niv5 Lisette

21u00-22u15: halfgev(niv3) Jürgen
Ragga Marijn

19u30-20u30: half-gev

20u30-21u30: open level
DONDERDAG
Klassiek Ballet 12-18 j Nicole

17u15-18u15: pointes
Jazzdance Jonas

18u15-19u30: beg
Flamenco Saïdjah

18u15-19u30: gev

19u30-20u45: techniek
vanaf halfgev

20u45-22u00: por fiesta
vanaf met basiserv
Hedendaagse dans Nicole

18u15-19u30: halfgev & gev
Oriëntaalse dans Serkan

18u00-19u15: met basiserv

19u15-21u00: gev, intensief

21u00-22u15: beg
Argentijnse tango Saskia & Steven

19u45-21u00: beg

21u00-22u15: halfgev
Latino Lady dans Lisette

18u25-19u25: halfgev
Cubaanse Salsa Lisette

19u30-21u: niv6+

21u00-22u30: niv4
Jazzdance Jonas

19u35-20u50: met basiserv

20u50-22u05: halfgev
Cubaanse Salsa Jürgen

19u40-20u55: met basiserv (niv2)

21u00-22u15: beg (niv1)
VRIJDAG
Klassiek ballet training Nicole

11u00-12u15: halfgev & gev
Yoga Pierre

10u00-11u30: beg & basis
Stretching Nicole

12u15-13u15: open level
Groovy Dance Mix Nele

17u00-18u00: 1e-2e lj

18u00-19u00: 3e-4e lj

19u00-20u00: 5e-13j
Pre-Ballet / Ballet Nicole

16u15-17u00: 2e-3e kl
Groovy Dance Mix An

17u00-18u00: 5e-6e lj met basis
Breakdance Steffen

18:00-19:00: 1e-3e lj beg
Pre-Ballet / Ballet Nicole

17u00-18u00: 1e-2e lj
Groovy Dance Mix 12+ An

18u00-19u00: 12-13j met basis

19u00-20u00: 14-15j met basis

20u00-21u00: 16-18j met basis
Authentic Jazz Solo Olga

18u00-19u00: beg
Cubaanse Salsa Lisette

19u15-20u45: met basiserv (niv2)

20u45-22u15: niv6
Klassiek Ballet Hiroshi

18u00-19u15: beg of met basiserv

19u15-20u30: halfgev

20u30-22u00: gev
Charleston solo Olga

19u-20u: beg
Lindy Hop Olga

20h00-21h15: beg
ZATERDAG
Pre-Ballet Nicole

8u45-9u30: 2e-3e kl
Zumba Stefanie

9u30-10u30: open level
Flamenco Saïdjah

9u30-10u30: 1e-3e lj beg

Klassiek Ballet Nicole

9u30-10u30: 1e-2e lj
Oriëntaalse dans Liesbeth

09u30-10u15: 1e kl
Dans en ritme Reintje & Robbe

9u30-10u30: 2e-3e kl
Pilates Pierre

9u30-10u30: open level
10u30-11u30: open level
10u30-11u30: 2e-5e lj met basis

10u30-11u30: 3e-6e lj 10u30-11u30: 1e-2e lj
Yoga Pierre

10u30-11u30: open level
11u30-12u30: 3elj-13j halfgev
Hedendaagse dans Nicole

11u30-12u30: 6e lj-16 j
11u30-12u30: 3e-6e lj Pilates Pierre

11u30-12u30: open level
Klassiek Ballet Nicole

12u30-13u30: 12-18 j
ZONDAG
Breakdance Steffen

9u30-10u30: 1e-3e lj beg
Modern Jazz Bieke

9u30-10u30: 1e-2e lj
Pre-Ballet Maartje

9u30-10u30: 1e kl
Pilates Pierre

9u30-10u30: open level

10u30-11u30: 3e-6e lj

met basis/halfgev
Flamenco Sevillanas Saïdjah

10u30-11u30: beginners
10u30-11u30: 3e-6e lj 10u30-11u30: 2e kl

Breakdance Sam

10u30-11u30: 3e-5e lj half-gev
10u30-11u30: open level
11u30-12u30: 2e-5e lj met basis Flamenco Saïdjah

11u30-12u15: 2e-3e kl
Moderne dans Bieke

11u30-12u30: 12-16 j
11u30-12u30: 3e kl 11u30-12u30: 4e-lj-14j half-gev 11u30-12u30: open level
Moderne dans Bieke

12u30-13u45: beg & met basis
12u30-13u30: 5e lj-15j gev
Argentijnse tango Saskia & Steven

18u45-20u00: beg

20u00-21u15: met basiserv

21u15-22u30: halfgev
Flamenco Irene

18u00-19u30: master

19u35-20u55: techniek gev

21u-21u30: Clase Abierta
Charleston Olga

20u-21u00: gev
Cubaanse Salsa Lisette

18u30-19u45: beg (niv1)

19u45-21u15: niv5+

21u15-22u30: halfgev (niv3)
Yoga Pierre

17u25-18u55: beg & met basis

19u00-20u30: halfgev & gev
Lindy Hop Olga

21u00-22u15: halfgev
jaarreeks kleuters jaarreeks kinderen/jongeren jaarreeks jongeren
DANSHUIS DE INGANG Galvestonsite, 3e verdiep, Hurstweg 8, 9000 Gent